Budovy v obci Sinești
3 794 budov v obci Sinești. 36 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 6
- 1920–1945
- 15
- 1946–1960
- 51
- 1961–1970
- 106
- 1971–1980
- 15
- 1981–1990
- 13
- 1991–2000
- 60
- 2001–2010
- 113
- 2011 a později
- 136
SineștiIalomița
- Budovy
- 3 794
- S adresou
- 1 751
- Se známým rokem
- 515
- Před rokem 1978
- 36 %
- Se 4 a více podlažími
- 2
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 380 720
- Registrované firmy
- 37
Aktualizováno12. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 799
- 2 podlaží
- 153
- 3 podlaží
- 13
- 4 podlaží
- 1
- 5 podlaží
- 0
- 6 podlaží
- 0
- 7 podlaží
- 0
- 8 podlaží
- 0
- 9 podlaží
- 0
- 10 a více podlaží
- 1
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 15
- S panely
- 15
- Podíl
- 100 %
Kdy byly postaveny. 515 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 6 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 15 | |
| 1946–1960 | 51 | |
| 1961–1970 | 106 | |
| 1971–1980 | 15 | |
| 1981–1990 | 13 | |
| 1991–2000 | 60 | |
| 2001–2010 | 113 | |
| 2011 a později | 136 |
Kolik mají podlaží. 967 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 799 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 153 | |
| 3 podlaží | 13 | |
| 4 podlaží | 1 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 1 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | Soseaua Bucuresti-Urziceni 40, Sinești | 12 podlaží |
| 2 | Trandafirul Roșu 17, Lilieci | 4 podlaží |
| 3 | Gladiolei 9, Lilieci | 3 podlaží |
| 4 | Floarea Soarelui 2, Lilieci | 3 podlaží |
| 5 | Liliacului 7, Lilieci | 3 podlaží |
Fotovoltaika na 15 střechách. Z 15 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 15
- S panely
- 15
- Podíl
- 100 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 380 720
36 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 36 %
- Se známým rokem
- 515
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 12. října 2026.