Budovy v obci Sânmartin
9 714 budov v obci Sânmartin. 21 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 10
- 1920–1945
- 29
- 1946–1960
- 183
- 1961–1970
- 180
- 1971–1980
- 163
- 1981–1990
- 109
- 1991–2000
- 173
- 2001–2010
- 149
- 2011 a později
- 1 450
SânmartinBihor
- Budovy
- 9 714
- S adresou
- 5 160
- Se známým rokem
- 2 446
- Před rokem 1978
- 21 %
- Se 4 a více podlažími
- 132
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 1 182 450
- Registrované firmy
- 647
Aktualizováno12. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 1 613
- 2 podlaží
- 1 237
- 3 podlaží
- 265
- 4 podlaží
- 68
- 5 podlaží
- 33
- 6 podlaží
- 15
- 7 podlaží
- 2
- 8 podlaží
- 3
- 9 podlaží
- 1
- 10 a více podlaží
- 10
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 172
- S panely
- 172
- Podíl
- 100 %
Kdy byly postaveny. 2 446 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 10 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 29 | |
| 1946–1960 | 183 | |
| 1961–1970 | 180 | |
| 1971–1980 | 163 | |
| 1981–1990 | 109 | |
| 1991–2000 | 173 | |
| 2001–2010 | 149 | |
| 2011 a později | 1 450 |
Kolik mají podlaží. 3 247 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 1 613 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 1 237 | |
| 3 podlaží | 265 | |
| 4 podlaží | 68 | |
| 5 podlaží | 33 | |
| 6 podlaží | 15 | |
| 7 podlaží | 2 | |
| 8 podlaží | 3 | |
| 9 podlaží | 1 | |
| 10 a více podlaží | 10 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Victoria 24, Băile Felix | 15 podlaží |
| 2 | Strada Zorilor 2, Băile Felix | 14 podlaží |
| 3 | Strada Stejarului 7, Băile Felix | 14 podlaží |
| 4 | Strada Victoria 8, Băile Felix | 13 podlaží |
| 5 | Calea Beiușului 28, Băile Felix | 12 podlaží |
Fotovoltaika na 172 střechách. Z 172 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 172
- S panely
- 172
- Podíl
- 100 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 1 182 450
21 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 21 %
- Se známým rokem
- 2 446
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 12. října 2026.