Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Budovy v obci Râmnicu Sărat

9 376 budov v obci Râmnicu Sărat. 58 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.

Rok výstavbybudovy se známým rokem
před rokem 1920
36
1920–1945
103
1946–1960
93
1961–1970
69
1971–1980
74
1981–1990
19
1991–2000
76
2001–2010
50
2011 a později
101
Râmnicu SăratBuzău
Budovy
9 376
S adresou
6 084
Se známým rokem
621
Před rokem 1978
58 %
Se 4 a více podlažími
179
Zastavěná plocha celkem (m²)
1 520 542
Registrované firmy
862
Aktualizováno9. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
1 podlaží
1 272
2 podlaží
290
3 podlaží
51
4 podlaží
19
5 podlaží
146
6 podlaží
4
7 podlaží
1
8 podlaží
0
9 podlaží
2
10 a více podlaží
7
Fotovoltaika
Zkontrolované střechy
21
S panely
21
Podíl
100 %

Kdy byly postaveny. 621 budov se známým rokem výstavby, podle období.

Rok výstavbybudovy se známým rokem
Rok výstavby
před rokem 1920
36
1920–1945
103
1946–1960
93
1961–1970
69
1971–1980
74
1981–1990
19
1991–2000
76
2001–2010
50
2011 a později
101

Kolik mají podlaží. 1 792 budov se známým počtem podlaží.

Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
Podlaží
1 podlaží
1 272
2 podlaží
290
3 podlaží
51
4 podlaží
19
5 podlaží
146
6 podlaží
4
7 podlaží
1
8 podlaží
0
9 podlaží
2
10 a více podlaží
7

Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.

Fotovoltaika na 21 střechách. Z 21 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.

Fotovoltaika
Zkontrolované střechy
21
S panely
21
Podíl
100 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
Zastavěná plocha celkem (m²)
1 520 542

58 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.

Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
Před rokem 1978
58 %
Se známým rokem
621

Aktualizováno 9. října 2026.

Přineste baseray do svého regionu. Řekněte nám své regiony a co prodáváte. Nahrajeme data a sestavíme s vámi první segmenty.