Budovy v obci Popești Leordeni
11 271 budov v obci Popești Leordeni. 15 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 3
- 1920–1945
- 21
- 1946–1960
- 126
- 1961–1970
- 156
- 1971–1980
- 113
- 1981–1990
- 33
- 1991–2000
- 80
- 2001–2010
- 463
- 2011 a později
- 1 679
Popești LeordeniIlfov
- Budovy
- 11 271
- S adresou
- 6 987
- Se známým rokem
- 2 674
- Před rokem 1978
- 15 %
- Se 4 a více podlažími
- 721
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 3 470 814
- Registrované firmy
- 2 447
Aktualizováno12. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 1 485
- 2 podlaží
- 1 279
- 3 podlaží
- 705
- 4 podlaží
- 306
- 5 podlaží
- 134
- 6 podlaží
- 170
- 7 podlaží
- 59
- 8 podlaží
- 33
- 9 podlaží
- 11
- 10 a více podlaží
- 8
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 63
- S panely
- 63
- Podíl
- 100 %
Kdy byly postaveny. 2 674 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 3 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 21 | |
| 1946–1960 | 126 | |
| 1961–1970 | 156 | |
| 1971–1980 | 113 | |
| 1981–1990 | 33 | |
| 1991–2000 | 80 | |
| 2001–2010 | 463 | |
| 2011 a později | 1 679 |
Kolik mají podlaží. 4 190 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 1 485 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 1 279 | |
| 3 podlaží | 705 | |
| 4 podlaží | 306 | |
| 5 podlaží | 134 | |
| 6 podlaží | 170 | |
| 7 podlaží | 59 | |
| 8 podlaží | 33 | |
| 9 podlaží | 11 | |
| 10 a více podlaží | 8 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | Splai Unirii 9, Popești Leordeni | 13 podlaží |
| 2 | Splai Unirii 9, Popești Leordeni | 13 podlaží |
| 3 | Mirăslău 36, Popești Leordeni | 11 podlaží |
| 4 | Șoseaua Berceni 5, Popești Leordeni | 9 podlaží |
| 5 | Strada Biruintei 9, Popești Leordeni | 9 podlaží |
Fotovoltaika na 63 střechách. Z 63 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 63
- S panely
- 63
- Podíl
- 100 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 3 470 814
15 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 15 %
- Se známým rokem
- 2 674
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 12. října 2026.