Budovy v obci Pantelimon
15 579 budov v obci Pantelimon. 12 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 0
- 1920–1945
- 10
- 1946–1960
- 317
- 1961–1970
- 97
- 1971–1980
- 140
- 1981–1990
- 21
- 1991–2000
- 124
- 2001–2010
- 466
- 2011 a později
- 2 673
PantelimonIlfov
- Budovy
- 15 579
- S adresou
- 10 377
- Se známým rokem
- 3 848
- Před rokem 1978
- 12 %
- Se 4 a více podlažími
- 102
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 2 489 728
- Registrované firmy
- 1 565
Aktualizováno12. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 2 455
- 2 podlaží
- 2 257
- 3 podlaží
- 325
- 4 podlaží
- 67
- 5 podlaží
- 13
- 6 podlaží
- 9
- 7 podlaží
- 8
- 8 podlaží
- 1
- 9 podlaží
- 2
- 10 a více podlaží
- 2
Fotovoltaikasnímky z let 2021 a 2022
- Zkontrolované střechy
- 455
- S panely
- 46
- Podíl
- 10 %
Kdy byly postaveny. 3 848 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 0 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 10 | |
| 1946–1960 | 317 | |
| 1961–1970 | 97 | |
| 1971–1980 | 140 | |
| 1981–1990 | 21 | |
| 1991–2000 | 124 | |
| 2001–2010 | 466 | |
| 2011 a později | 2 673 |
Kolik mají podlaží. 5 139 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 2 455 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 2 257 | |
| 3 podlaží | 325 | |
| 4 podlaží | 67 | |
| 5 podlaží | 13 | |
| 6 podlaží | 9 | |
| 7 podlaží | 8 | |
| 8 podlaží | 1 | |
| 9 podlaží | 2 | |
| 10 a více podlaží | 2 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | Popa Șapcă 17C, Pantelimon | 11 podlaží |
| 2 | Strada Marea Neagră 6, Pantelimon | 10 podlaží |
| 3 | Strada Marea Neagră 6, Pantelimon | 9 podlaží |
| 4 | Strada Independentei 1-3 (BLOC VIII), Pantelimon | 8 podlaží |
| 5 | Strada Independentei 5, Pantelimon | 7 podlaží |
Fotovoltaika na 46 střechách. Z 455 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.
Fotovoltaikasnímky z let 2021 a 2022
- Zkontrolované střechy
- 455
- S panely
- 46
- Podíl
- 10 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 2 489 728
12 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 12 %
- Se známým rokem
- 3 848
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 12. října 2026.