Budovy v obci Horia
5 938 budov v obci Horia. 45 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 10
- 1920–1945
- 33
- 1946–1960
- 107
- 1961–1970
- 173
- 1971–1980
- 79
- 1981–1990
- 32
- 1991–2000
- 66
- 2001–2010
- 81
- 2011 a později
- 288
HoriaNeamț
- Budovy
- 5 938
- S adresou
- 2 670
- Se známým rokem
- 869
- Před rokem 1978
- 45 %
- Se 4 a více podlažími
- 4
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 618 688
- Registrované firmy
- 103
Aktualizováno12. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 872
- 2 podlaží
- 248
- 3 podlaží
- 30
- 4 podlaží
- 4
- 5 podlaží
- 0
- 6 podlaží
- 0
- 7 podlaží
- 0
- 8 podlaží
- 0
- 9 podlaží
- 0
- 10 a více podlaží
- 0
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 3
- S panely
- 3
- Podíl
- 100 %
Kdy byly postaveny. 869 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 10 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 33 | |
| 1946–1960 | 107 | |
| 1961–1970 | 173 | |
| 1971–1980 | 79 | |
| 1981–1990 | 32 | |
| 1991–2000 | 66 | |
| 2001–2010 | 81 | |
| 2011 a později | 288 |
Kolik mají podlaží. 1 154 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 872 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 248 | |
| 3 podlaží | 30 | |
| 4 podlaží | 4 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Poligonului 3, Horia | 4 podlaží |
| 2 | Alexandru Cel Bun 31, Horia | 4 podlaží |
| 3 | Strada Reconstrucției 88C, Horia | 4 podlaží |
| 4 | Strada Alexandru cel Bun 115, Horia | 3 podlaží |
| 5 | Strada Alexandru cel Bun 115, Horia | 3 podlaží |
Fotovoltaika na 3 střechách. Z 3 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 3
- S panely
- 3
- Podíl
- 100 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 618 688
45 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 45 %
- Se známým rokem
- 869
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 12. října 2026.