Budovy v obci Câmpulung Moldovenesc
10 737 budov v obci Câmpulung Moldovenesc. 57 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 35
- 1920–1945
- 100
- 1946–1960
- 265
- 1961–1970
- 240
- 1971–1980
- 160
- 1981–1990
- 87
- 1991–2000
- 125
- 2001–2010
- 71
- 2011 a později
- 245
Câmpulung MoldovenescSuceava
- Budovy
- 10 737
- S adresou
- 4 596
- Se známým rokem
- 1 328
- Před rokem 1978
- 57 %
- Se 4 a více podlažími
- 40
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 1 326 203
- Registrované firmy
- 761
Aktualizováno9. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 824
- 2 podlaží
- 799
- 3 podlaží
- 256
- 4 podlaží
- 31
- 5 podlaží
- 6
- 6 podlaží
- 2
- 7 podlaží
- 0
- 8 podlaží
- 0
- 9 podlaží
- 0
- 10 a více podlaží
- 1
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 1
- S panely
- 1
- Podíl
- 100 %
Kdy byly postaveny. 1 328 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 35 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 100 | |
| 1946–1960 | 265 | |
| 1961–1970 | 240 | |
| 1971–1980 | 160 | |
| 1981–1990 | 87 | |
| 1991–2000 | 125 | |
| 2001–2010 | 71 | |
| 2011 a později | 245 |
Kolik mají podlaží. 1 919 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 824 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 799 | |
| 3 podlaží | 256 | |
| 4 podlaží | 31 | |
| 5 podlaží | 6 | |
| 6 podlaží | 2 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 1 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | Calea Bucovinei 144, Câmpulung Moldovenesc | 6 podlaží |
| 2 | Calea Bucovinei 56, Câmpulung Moldovenesc | 5 podlaží |
| 3 | Calea Bucovinei 270A, Câmpulung Moldovenesc | 5 podlaží |
| 4 | Calea Transilvaniei 55, Câmpulung Moldovenesc | 5 podlaží |
| 5 | Liceului 3, Câmpulung Moldovenesc | 4 podlaží |
Fotovoltaika na 1 střechách. Z 1 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 1
- S panely
- 1
- Podíl
- 100 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 1 326 203
57 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 57 %
- Se známým rokem
- 1 328
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 9. října 2026.