Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Budovy v obci Călărași

14 256 budov v obci Călărași. 49 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.

Rok výstavbybudovy se známým rokem
před rokem 1920
26
1920–1945
67
1946–1960
656
1961–1970
115
1971–1980
122
1981–1990
56
1991–2000
161
2001–2010
261
2011 a později
501
CălărașiRumunsko
Budovy
14 256
S adresou
7 609
Se známým rokem
1 965
Před rokem 1978
49 %
Se 4 a více podlažími
62
Zastavěná plocha celkem (m²)
2 994 945
Registrované firmy
2 391
Aktualizováno12. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
1 podlaží
1 962
2 podlaží
518
3 podlaží
85
4 podlaží
31
5 podlaží
19
6 podlaží
7
7 podlaží
3
8 podlaží
2
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0
Fotovoltaikasnímky z let 2022
Zkontrolované střechy
458
S panely
48
Podíl
10 %

Kdy byly postaveny. 1 965 budov se známým rokem výstavby, podle období.

Rok výstavbybudovy se známým rokem
Rok výstavby
před rokem 1920
26
1920–1945
67
1946–1960
656
1961–1970
115
1971–1980
122
1981–1990
56
1991–2000
161
2001–2010
261
2011 a později
501

Kolik mají podlaží. 2 627 budov se známým počtem podlaží.

Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
Podlaží
1 podlaží
1 962
2 podlaží
518
3 podlaží
85
4 podlaží
31
5 podlaží
19
6 podlaží
7
7 podlaží
3
8 podlaží
2
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.

Fotovoltaika na 48 střechách. Z 458 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.

Fotovoltaikasnímky z let 2022
Zkontrolované střechy
458
S panely
48
Podíl
10 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
Zastavěná plocha celkem (m²)
2 994 945

49 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.

Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
Před rokem 1978
49 %
Se známým rokem
1 965

Aktualizováno 12. října 2026.

Přineste baseray do svého regionu. Řekněte nám své regiony a co prodáváte. Nahrajeme data a sestavíme s vámi první segmenty.