Budovy v obci Bistrița
20 763 budov v obci Bistrița. 9 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 37
- 1920–1945
- 42
- 1946–1960
- 132
- 1961–1970
- 71
- 1971–1980
- 89
- 1981–1990
- 105
- 1991–2000
- 252
- 2001–2010
- 290
- 2011 a později
- 2 800
BistrițaBistrița-Năsăud
- Budovy
- 20 763
- S adresou
- 11 244
- Se známým rokem
- 3 818
- Před rokem 1978
- 9 %
- Se 4 a více podlažími
- 273
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 4 220 778
- Registrované firmy
- 2 069
Aktualizováno12. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 2 739
- 2 podlaží
- 2 118
- 3 podlaží
- 1 285
- 4 podlaží
- 150
- 5 podlaží
- 62
- 6 podlaží
- 24
- 7 podlaží
- 9
- 8 podlaží
- 13
- 9 podlaží
- 2
- 10 a více podlaží
- 13
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 427
- S panely
- 427
- Podíl
- 100 %
Kdy byly postaveny. 3 818 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 37 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 42 | |
| 1946–1960 | 132 | |
| 1961–1970 | 71 | |
| 1971–1980 | 89 | |
| 1981–1990 | 105 | |
| 1991–2000 | 252 | |
| 2001–2010 | 290 | |
| 2011 a později | 2 800 |
Kolik mají podlaží. 6 415 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 2 739 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 2 118 | |
| 3 podlaží | 1 285 | |
| 4 podlaží | 150 | |
| 5 podlaží | 62 | |
| 6 podlaží | 24 | |
| 7 podlaží | 9 | |
| 8 podlaží | 13 | |
| 9 podlaží | 2 | |
| 10 a více podlaží | 13 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | Valeria Peter Predescu 15/6, Bistrița | 13 podlaží |
| 2 | Valeria Peter Predescu 15/5, Bistrița | 13 podlaží |
| 3 | Strada Valeria Peter Predescu 18, Bistrița | 13 podlaží |
| 4 | Valeria Peter Predescu 15/8, Bistrița | 13 podlaží |
| 5 | Strada Valeria Peter Predescu 16, Bistrița | 13 podlaží |
Fotovoltaika na 427 střechách. Z 427 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 427
- S panely
- 427
- Podíl
- 100 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 4 220 778
9 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 9 %
- Se známým rokem
- 3 818
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 12. října 2026.