Clădirile din Horka nad Moravou
1.004 clădiri în Horka nad Moravou. Cea mai înaltă are 16,3 m.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 62
- 1920–1945
- 70
- 1946–1960
- 112
- 1961–1970
- 55
- 1971–1980
- 73
- 1981–1990
- 68
- 1991–2000
- 64
- 2001–2010
- 118
- 2011 și după
- 156
Horka nad MoravouOlomoucký kraj
- Clădiri
- 1.004
- Cu adresă
- 784
- Cu anul cunoscut
- 778
- Cu 4 etaje sau mai multe
- 8
- Suprafață construită, total (m²)
- 175.092
- Firme cu sediul aici
- 98
Actualizat13 octombrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 274
- 2 niveluri
- 503
- 3 niveluri
- 20
- 4 niveluri
- 8
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solareimagini din 2024
- Acoperișuri verificate
- 58
- Cu panouri
- 58
- Pondere
- 100 %
Când au fost construite. 778 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 62 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 70 | |
| 1946–1960 | 112 | |
| 1961–1970 | 55 | |
| 1971–1980 | 73 | |
| 1981–1990 | 68 | |
| 1991–2000 | 64 | |
| 2001–2010 | 118 | |
| 2011 și după | 156 |
Câte etaje au. 805 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 274 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 503 | |
| 3 niveluri | 20 | |
| 4 niveluri | 8 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Albrechtova 581/34, 783 35 Horka nad Moravou | 16,3 m |
| 2 | Albrechtova 582/33, 783 35 Horka nad Moravou | 13,4 m |
| 3 | Školní 423/2, 783 35 Horka nad Moravou | 13,4 m |
| 4 | Školní 400/1, 783 35 Horka nad Moravou | 13,2 m |
| 5 | Olomoucká 210/15, 783 35 Horka nad Moravou | 13,0 m |
Panouri solare pe 58 acoperișuri. Din 58 acoperișuri verificate pe imagini aeriene.
Panouri solareimagini din 2024
- Acoperișuri verificate
- 58
- Cu panouri
- 58
- Pondere
- 100 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 175.092
Actualizat la 13 octombrie 2026.