Sari la conținut
Autentificare

Kosova Hora č.ev. 15, 262 91

Stavba pro rodinnou rekreaci · Kosova Hora · Středočeský kraj

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Stavba pro rodinnou rekreaci de la Kosova Hora č.ev. 15, 262 91, Středočeský kraj. Construită în 2019, are 1 etaj, inclusiv cele subterane. Codul clădirii în RÚIAN, registrul ceh al adreselor și clădirilor, este 48322091.

Anul construcției
2019
Etaje (cu subsol)
1
Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Stavba pro rodinnou rekreaci
Anul construcției
2019
Etaje (cu subsol)
1
Locuințe
în raport
Suprafață utilă (m²)
în raport
Cod clădire (RÚIAN)
48322091
ID clădire
d876e2d7-0c2f-49eb-bbbb-ee832dd4f469
Actualizat
15 octombrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport
Volum (m³)
în raport
Forma acoperișului
necunoscut
5 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă inundabilă
în afara zonelor inundabile delimitate

Localizare

25 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · © OpenStreetMap această clădire alte clădiri
Stradă
necunoscut
Număr
č.ev. 15
Localitate
Kosova Hora
Regiune
Středočeský kraj
Cod poștal
262 91
Coordonate (lat, lon)
49.66348, 14.47934
Clădiri pe stradă
necunoscut

Clădirile din Kosova Hora: statistici

Comparații

Ani de construcție în Kosova Hora520 de clădiri cu valoarea cunoscută
Ani de construcție în Kosova Hora
înainte de 1920
47
1920–1945
42
1946–1960
47
1961–1970
72
1971–1980
73
1981–1990
38
1991–2000
29
2001–2010
55
2011 și după
117 (această clădire)

Mai nouă decât 78 %.

Etaje în Kosova Hora603 clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Kosova Hora
1 nivel
333 (această clădire)
2 niveluri
237
3 niveluri
28
4 niveluri
5
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

0 % au mai puține etaje, 55 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul complet

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul complet al acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Kosova Hora č.p. 217, 262 91 2010 2 etaje 28 m
Kosova Hora č.p. 431, 262 91 2020 2 etaje 69 m
Kosova Hora č.ev. 9, 262 91 2019 2 etaje 91 m
Kosova Hora č.p. 405, 262 91 2014 1 etaj 111 m
Kosova Hora č.ev. 11, 262 91 2024 3 etaje 121 m
Kosova Hora č.ev. 17, 262 91 2015 2 etaje 125 m
Kosova Hora č.ev. 254, 262 91 1985 2 etaje 151 m
Kosova Hora č.ev. 82, 262 91 1987 3 etaje 174 m

Întrebări

Când a fost construită clădirea de la Kosova Hora č.ev. 15?

Clădirea de la Kosova Hora č.ev. 15 a fost finalizată în 2019.

Câte etaje are clădirea de la Kosova Hora č.ev. 15?

Clădirea de la Kosova Hora č.ev. 15 are 1 etaj, inclusiv cele subterane.

Care este codul RÚIAN al clădirii de la Kosova Hora č.ev. 15?

Codul clădirii în RÚIAN, registrul ceh al adreselor și clădirilor, este 48322091. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Kosova Hora č.ev. 15? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/d876e2d7-0c2f-49eb-bbbb-ee832dd4f469" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Kosova Hora č.ev. 15, în câteva secunde