Hradební 45, Plzeňské Předměstí, 346 01 Horšovský Týn
Locuință individuală · Horšovský Týn · Plzeňský kraj
- Cod RÚIAN6725368
- IDe02be6c7
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Hradební 45, Plzeňské Předměstí, 346 01 Horšovský Týn, Plzeňský kraj. Construită în perioada 1946–1960, are 1 etaj, inclusiv cele subterane. Codul clădirii în RÚIAN, registrul ceh al adreselor și clădirilor, este 6725368.
- Anul construcției
- 1946–1960
- Etaje (cu subsol)
- 1
- Suprafață la sol (m²)
- în raport
- Înălțime (m)
- în raport
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
Formă și acoperiș
Riscuri
- Zonă inundabilă
- în afara zonelor inundabile delimitate
Localizare
- Stradă
- Hradební
- Număr
- 45
- Localitate
- Horšovský Týn
- Regiune
- Plzeňský kraj
- Cod poștal
- 346 01
- Coordonate (lat, lon)
- 49.53077, 12.94607
- Clădiri pe stradă
- 3
Comparații
- Vârsta, față de stradă
- mai veche decât 50 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 121 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 208 | |
| 1946–1960 | 75 (această clădire) | |
| 1961–1970 | 75 | |
| 1971–1980 | 212 | |
| 1981–1990 | 152 | |
| 1991–2000 | 121 | |
| 2001–2010 | 156 | |
| 2011 și după | 285 |
Mai veche decât 71 % dintre ele, mai nouă decât 23 %.
| 1 nivel | 748 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 563 | |
| 3 niveluri | 125 | |
| 4 niveluri | 26 | |
| 5 niveluri | 24 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 1 | |
| 8 niveluri | 3 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
0 % au mai puține etaje, 50 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Hradební
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Hradební 48, Plzeňské Předměstí, 346 01 Horšovský Týn 1920–1945 · 2 etaje | 1920–1945 | 2 etaje |
| Hradební 35, Plzeňské Předměstí, 346 01 Horšovský Týn 1971–1980 · 1 etaj | 1971–1980 | 1 etaj |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| 5. května 50, Plzeňské Předměstí, 346 01 Horšovský Týn înainte de 1920 · 1 etaj | înainte de 1920 | 1 etaj | 9 m |
| Vodní 34, Plzeňské Předměstí, 346 01 Horšovský Týn 1981–1990 · 2 etaje | 1981–1990 | 2 etaje | 12 m |
| Plzeňská 21, Plzeňské Předměstí, 346 01 Horšovský Týn înainte de 1920 · 3 etaje | înainte de 1920 | 3 etaje | 26 m |
| U řeky 138, Plzeňské Předměstí, 346 01 Horšovský Týn 2012 · 1 etaj | 2012 | 1 etaj | 27 m |
| 5. května 26, Město, 346 01 Horšovský Týn înainte de 1920 · 3 etaje | înainte de 1920 | 3 etaje | 29 m |
| 5. května 25, Město, 346 01 Horšovský Týn 1920–1945 · 3 etaje | 1920–1945 | 3 etaje | 29 m |
| Lobkovicova 30, Město, 346 01 Horšovský Týn 2003 · 2 etaje | 2003 | 2 etaje | 31 m |
| Gorkého 53, Plzeňské Předměstí, 346 01 Horšovský Týn 1920–1945 · 2 etaje | 1920–1945 | 2 etaje | 34 m |
Întrebări
Când a fost construită clădirea de la Hradební 45, Horšovský Týn?
Clădirea de la Hradební 45, Horšovský Týn a fost construită în perioada 1946–1960.
Câte etaje are clădirea de la Hradební 45, Horšovský Týn?
Clădirea de la Hradební 45, Horšovský Týn are 1 etaj, inclusiv cele subterane.
Care este codul RÚIAN al clădirii de la Hradební 45, Horšovský Týn?
Codul clădirii în RÚIAN, registrul ceh al adreselor și clădirilor, este 6725368. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Hradební 45, Horšovský Týn? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e02be6c7-873b-4a6d-afa1-e40d54ea0b90" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e02be6c7-873b-4a6d-afa1-e40d54ea0b90", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e02be6c7-873b-4a6d-afa1-e40d54ea0b90",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()