Sari la conținut
Autentificare

Strada Capătul Din Sus 66, Poienița

Locuință individuală · Poienița · jud. Sălaj

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Strada Capătul Din Sus 66, Poienița, județul Sălaj. Construită în 1960, are 1 etaj deasupra solului. Numărul cadastral este 51252-C1.

Anul construcției
1960
Etaje
1
Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
1960
Etaje
1
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
în raport
Număr cadastral
51252-C1
ID clădire
07852dd6-b677-4e3a-8ee9-eedd67ed0775
Actualizat
10 octombrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport
Volum (m³)
în raport
Forma acoperișului
necunoscut
5 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
necunoscut
Construită înainte de normativul seismic din 1978
da
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

25 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Strada Capătul Din Sus evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Strada Capătul Din Sus
Număr
66
Localitate
Poienița
Județ
Sălaj
Cod poștal
457024
Coordonate (lat, lon)
47.30561, 23.33905
Clădiri pe stradă
67

Clădirile din Ciocmani: statistici

Comparații

Vârsta, față de stradă
mai veche decât 82 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
Ani de construcție în Ciocmani546 de clădiri cu valoarea cunoscută
Ani de construcție în Ciocmani
înainte de 1920
6
1920–1945
7
1946–1960
125 (această clădire)
1961–1970
118
1971–1980
139
1981–1990
110
1991–2000
27
2001–2010
3
2011 și după
11

Mai veche decât 75 % dintre ele, mai nouă decât 2 %.

Etaje în Ciocmani638 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Ciocmani
1 nivel
561 (această clădire)
2 niveluri
71
3 niveluri
6
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

0 % au mai puține etaje, 88 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Strada Capătul Din Sus

Adresă Construită Etaje
Strada Capătul Din Sus 65, Poienița 1978 1 etaj
Strada Capătul Din Sus 67, Poienița 1960 1 etaj
Strada Capătul Din Sus 62, Poienița 1971 2 etaje
Strada Capătul Din Sus 56, Poienița 1966 1 etaj
Strada Capătul Din Sus 76, Poienița 1971 2 etaje
Strada Capătul Din Sus 85, Poienița 1971 2 etaje
Strada Capătul Din Sus 38, Poienița 1970 1 etaj
Strada Capătul Din Sus 35, Poienița 1970 2 etaje

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
nr. 72, Poienița 1981 1 etaj 300 m
Căuaciului 73, Poienița 1972 1 etaj 306 m
Căuaciului 75, Poienița 1967 2 etaje 336 m
nr. 125, Poienița 1966 2 etaje 446 m
Strada Din Jos 125, Poienița 1956 1 etaj 448 m
nr. 129, Poienița 1968 2 etaje 512 m
Cristinei 133, Poienița 1956 2 etaje 597 m
Cristinei 136, Poienița 1969 1 etaj 627 m

Întrebări

Când a fost construită clădirea de la Strada Capătul Din Sus 66, Poienița?

Clădirea de la Strada Capătul Din Sus 66, Poienița a fost construită în 1960.

Câte etaje are clădirea de la Strada Capătul Din Sus 66, Poienița?

Clădirea de la Strada Capătul Din Sus 66, Poienița are 1 etaj deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Capătul Din Sus 66, Poienița?

Numărul cadastral este 51252-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Strada Capătul Din Sus 66, Poienița? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/07852dd6-b677-4e3a-8ee9-eedd67ed0775" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Strada Capătul Din Sus 66, în câteva secunde